Sponsoring,
udział w wystawie...

Forum Kawiarni - Cukierni - Lodziarni - Piekarni Sweets & Coffee Forum oferuje szeroką gamę  możliwości  udziału w wydarzeniu umożliwiających spełnienie oczekiwanych założeń marketingowych. Można wybrać spośród kilku typów sponsoringu, zaprezentować ofertę w sekcji wystawienniczej, umieścić reklamy, inserty, próbki produktów w materiałach konferencyjnych oraz zrealizować własne niestandardowe projekty.

Sponsoring wydarzenia

Oferta podstawowa:
♦ Sponsor strategiczny
♦ Sponsor główny
♦ Sponsor
♦ Sponsor lunchu
♦ Sponsor konkursu Sweets & Coffe Awards
♦ Sponsor Business Speed Dating
♦ Powierzchnia pod punkt reklamowy (stoisko)
♦ Insert w materiałach konferencyjnych
♦ Reklama w materiałach konferencyjnych

Udział w wystawie

Odbywająca się równocześnie z konferencją wystawa jest znakomitą okazją do prezentacji swojej aktualnej oferty już na miejscu. To doskonała przestrzeń do nawiązania bezpośrednich relacji z potencjalnymi odbiorcami, a także promocja firmy wśród właścicieli niezależnych kawiarni, cukierni, lodziarni, piekarni prezesów, członków zarządu sieci, kupców - managerów bezpośrednio odpowiedzialnych za zakupy i wyposażenie.

Obecność w prestiżowym gronie firm, mających kluczowe znaczenie dla rynku to nie tylko niepowtarzalna szansa na wymianę doświadczeń i opinii, ale przede wszystkim na zdobycie nowych oraz utrwalenie dotychczasowych relacji biznesowych.

W przypadku zainteresowania udziałem i ofertą prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania. Zapraszamy.

Kontakt z Organizatorem


BROG B2B
tel. +48 664 463 083, 22 290 66 11
biuro@brogb2b.pl

© 2015 by BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
ul. Okopowa 47, 01-059 Warszawa,+48 22 290 66 11, 
biuro@brogb2b.pl