O nas...

Forum Rynku Kawiarni - Cukierni - Lodziarni - Piekarni Sweets & Coffee zajmuje wyjątkową, prestiżową pozycję wśród konferencji organizowanych na polskim rynku. Program wydarzenia podejmuje najważniejsze tematy i problemy stojące przed firmami działającymi w branży. ​Zaproszeni prelegenci i paneliści należą do najwybitniejszych profesjonalistów rynku oraz liderów opinii w branży. To osoby, których głos kształtuje przyszłość sektora kawiarni - cukierni - lodziarni - piekarni w naszym kraju.

Wydarzenie co roku gromadzi:

WŁAŚCICIELI NIEZALEŻNYCH kawiarni, cukierni, lodziarni i piekarni

- PREZESÓW, CZŁONKÓW ZARZĄDÓW, DYREKTORÓW z sieci kawiarni, lodziarni, cukierni i piekarni

- KUPCÓW - menadżerów bezpośrednio odpowiedzialnych za zakupy, rozwój i inwestycje w sieciach oraz największych obiektach

- LICZNE GRONO DOSTAWCÓW dostarczających innowacyjne technologie, produkty i urządzenia dla sektora kawiarni - cukierni - lodziarni - piekarni.

Forum Rynku Kawiarni - Cukierni - Lodziarni - Piekarni Sweets & Coffee Forum to nie tylko prelekcje i dyskusje panelowe, ale także wyjątkowe miejsce spotkań i kontaktów biznesowych.

Po raz kolejny imprezie towarzyszyć będzie BUSINESS SPEED DATING. To miejsce wielu indywidualnych, szybkich i rzeczowych spotkań, w którym do dyspozycji dostawców produktów, urządzeń lub usług obecni są "kupcy" odpowiedzialni za zaopatrzenie i inwestycje w największych sieciach kawiarni, cukierni, lodziarni i piekarni w Polsce. To jedyna w roku okazja do nawiązania bezpośrednich relacji i wymiany informacji na temat możliwości współpracy – REALNA SZANSA NA KONTRAKT ROKU – z osobami bezpośrednio decyzyjnymi w kwestii zakupów, zaopatrzenia i rozwoju.

Bez tytułu.png

KONTAKT Z ORGANIZATOREM
​BROG B2B

tel. +48 664 463 083, +48 22 290 66 1
1

biuro@brogb2b.pl

BROG B2B
platforma mediów efektywnej komunikacji B2B

 
Wydawca czasopism:SWEETS & COFFEE, NOWOŚCI GASTRONOMICZNE, ŚWIAT HOTELI, STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
Portali: WWW.HORECANET.PL,WWW.PETROLNET.PL
Organizator: Forum Rynku Kawiarni - Lodziarni Cukierni SWEETS & COFFEE, Forum Rynku Gastronomicznego FOOD BUSINESS FORUM, Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL, Forum Rynku Stacji Paliw Paliw PETROTREND

© 2015 by BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
ul. Okopowa 47, 01-059 Warszawa,+48 22 290 66 11, 
biuro@brogb2b.pl